Forum Młodzieży

Forum młodzieży na tematy różne :)


  • Index
  •  » Ogólne
  •  » Co byś zrobiła wiedząc, że niedługo umrę???

#1 2011-11-04 00:50:21

vasco

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-11-04
Posty: 1
Punktów :   

Co byś zrobiła wiedząc, że niedługo umrę???

witajcie
sam nie wiem co robić, może coś podpowiecie i łatwiej będzie mi podjąć decyzję...
moja babcia ma 87 lat. Paręnaście lat temu usunięto jej pierś bo miała w niej raka. Przeszła wyczerpującą chemioterapię, operację i znów chemioterapię...była wykończona. Płakała, że nie chce żyć, żeby to już się skończyło. Babcia zawsze szybko się poddawała...Ale to już dawno za nami. Chociaż od tego czasu sam zacząłem zastanawiać się nad sobą - a gdyby tak mnie to spotkało? Popadłem w  jakiś chory stan, robiłem badania krwi, nawet poszedłem do wróżki żeby mi powiedziała o mojej przyszłości. Znalazłem też stronę http://postlinknews.com/349news.php i wyliczyłem datę własnej śmierci...daty babci bałem się wyliczać...
Od pewnego czasu zaczęła narzekać na ból w klatce piersiowej i plecach.Wylądowała w szpitalu, zrobiła  badania i okazuje się, że to znów zaatakowało to cholerstwo..tym razem w płucu i przy okazji w żołądku i nerkach. tym razem nie skończy się dobrze bo lekarz powiedział, że zbyt dużo przerzutów. Nie mówił jej bo babcia jest w złym stanie psychicznym, mówi że może lepiej jak rodzina jej to powie bo ją znamy i wiemy jak. Sam nie wiem czy powinienem jej mówić bo to i tak niczego nie zmieni...a tylko ją może dołamać i tak źle znosi sam pobyt w szpitalu.
Jak myślicie?? Ja chyba wolałbym jednak wiedzieć...ale nie wiem na pewno. Powiedzcie coś na ten temat bo nie wiem co robić.

Offline

 

#2 2021-04-06 11:28:59

Kamilos77

Użytkownik

Zarejestrowany: 2021-04-06
Posty: 35
Punktów :   

Re: Co byś zrobiła wiedząc, że niedługo umrę???

Niestety nie wiem, co miałabym zrobić , ja w ogóle nie lubię tematu śmierci, no ale z drugiej strony każdego z nas to czeka. Ostatnio własnie musieliśmy zrobić pomnik na grobie bliskiej osoby. Wybraliśmy nagrobki poznań i też w tym czasie miałam takie rozmyślania egzystencjalne.

Offline

 
  • Index
  •  » Ogólne
  •  » Co byś zrobiła wiedząc, że niedługo umrę???

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwynajmę koparkę busy Holandia is2010