Forum Młodzieży

Forum młodzieży na tematy różne :)


#16 2008-05-19 12:29:20

kama

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-15
Posty: 20
Punktów :   

Re: Plany na przyszłość

Szarik napisał:

Wiesz marzyć zawsze można a jeżeli 2 ludzi naprawdę się kocha to nic im więcej do szczęścia nie potrzebne i to też jest piękne

Ale plany na przyszłość a marzenia to jednak nie jest to samo...

Offline

 

#17 2008-05-19 16:14:22

Olcia93

Użytkownik

6380770
Skąd: Bielsko-Biała
Zarejestrowany: 2008-05-02
Posty: 197
Punktów :   

Re: Plany na przyszłość

Kama ma rację. My możemy sobie planować, ale kto wie co nam przyniesie życie? Choć sądzę, że człowiek powinien marzyć, bo bez marzeń, człowiek jest martwy..

Offline

 

#18 2008-05-19 16:49:58

Szarik

Użytkownik

Skąd: Bielsko Biała
Zarejestrowany: 2008-05-07
Posty: 131
Punktów :   

Re: Plany na przyszłość

Ale marzenia mogą być planami na przyszłość. Marzenia są po to (przynajmniej dla mnie) by je powoli realizować. Mam na to całe dłuuugie życie (albo jakiś fragment)

Offline

 

#19 2008-05-19 17:30:38

Celka464

Użytkownik

10652136
Zarejestrowany: 2008-05-06
Posty: 37
Punktów :   

Re: Plany na przyszłość

marzenia są po to aby się spełniały...marząc mamy jakieś plany jakieś ambicje co do naszego życia. jestem tego przekonania że jeżeli coś bardzo pragniemy w coś bardzo wierzymy że się spełni...to się spełni
moje najbliższe plany na przyszłość to w wakacje do pracy. ale dalszą przyszłość wyobrażam sobie tak że po liceum pójdę na studia na zarządzanie i inżynierię produkcji do wrocławia  na dzienne a po wykładach chodzić do pracy zrobić co najmniej magistra, potem mieć dobrą prace, wyjść za mąż, wybudować dom, mieć wspaniałe dzieci, maże aby moi rodzice na starość mogli godnie żyć aby moja siostra nie miała jakiś poważnych problemów a ja jak tylko będę mogła będę moim bliskim pomagać. chce wychować moje skarby na porządnych ludzi aby zawsze znalazły czas na nauke prace zabawę swoje miłości i przyjaciół, marze abym razem z rodzina nigdy nie poznała głodu czy braku pieniędzy, chce razem z mężem dożyć czasów gdy nasze dzieci będą miały dzieci a te dzieci będą miały dzieci abyśmy żyli szczęśliwie...i dożyła spokojnej starości kochana przez dzieci wnucząt i prawnucząt i umarła wiedząc że wszystko co zrobiłam w życiu było dobre

Offline

 

#20 2008-05-19 20:33:22

Olcia93

Użytkownik

6380770
Skąd: Bielsko-Biała
Zarejestrowany: 2008-05-02
Posty: 197
Punktów :   

Re: Plany na przyszłość

Masz racje Szarik. Tyle, że nie powinniśmy sobie układać życia do końca. Bo nie wiadomo co będzie. Nie wiem czy słyszeliście o takim filmie.. nie znam tytułu, ale pamiętam recenzje jego --> gościu zaplanował sobie całe życie, ale nie zaliczył do swojej listy, że może będzie czas na miłość. I oczywiście zakochał się i jego wszystkie plany zmieniły się. Nie wiem czy zrealizował swoje plany.. ale sądzę, że były inne, hehe:].

Offline

 

#21 2008-05-31 12:34:39

 medoc11

Użytkownik

Skąd: jaworze
Zarejestrowany: 2008-05-06
Posty: 205
Punktów :   

Re: Plany na przyszłość

moje plany to popracowac w wakacje i przeforsowac zakup scigacza w domu=D


XD

Offline

 

#22 2009-05-25 09:53:49

wores

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-25
Posty: 1
Punktów :   

Re: Plany na przyszłość

Najlepiej poszukac nowych wyzwań. Może spróbować poszukać na przykład fajne ciekawej uczelni gdzie będzie ciekawe skupisko ludzi. Ja ostatnio byłem tutaj FORUM O UCZELNIACH

Offline

 

#23 2010-03-23 19:29:31

babinaniezalezna

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-23
Posty: 1
Punktów :   

Re: Plany na przyszłość

Mam już jako takie plany na przyszłość.
Chciałabym mieszkać z moim facetem w jego rodzinnym domu, pracować jako lekarz internista on jako stomatolog. Mamy mieć 3 dzieci. Dwóch chłopaków i jedną dziewczynę, albo odwrotnie. Być szczęśliwi i kochać się.

Offline

 

#24 2011-06-23 17:00:04

mk.przyszlosc

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-23
Posty: 3
Punktów :   

Re: Plany na przyszłość

Mój plan to biznes plan !
polecam budować sobie strukturkę i zająść się sprzedażą mlm
mkprzyszlosc.blog.pl

Offline

 

#25 2014-04-01 08:32:59

Dominik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-14
Posty: 16
Punktów :   

Re: Plany na przyszłość

Ja jako zbyt daleko w przyszłość nie patrzę. Jakoś życie mnie nauczyło, że potrafi być naprawdę nieprzewidywalne. Aktualnie planuję jedynie wyjazd w góry w maju i to są moje plany na przyszłość :-) Zarezerwowałem już przez stronę visitzakopane.pl noclegi. Zakopane wydawało mi się pod tym względem najatrakcyjniejszym rozwiązaniem i wraz z grupą znajomych będziemy tam właśnie jechali. Po za tym jeszcze może zatrzymamy się z dwa dni w Karakowie, coś tam pozwiedzamy i wyskoczymy na jakąś imprezę. Jakoś nie wydaje mi się, by takie dalekie myślenie o przyszłości było potrzebne.

Offline

 

#26 2019-11-15 11:50:06

skibi

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2019-07-23
Posty: 14
Punktów :   

Re: Plany na przyszłość

A ja staram się aż tak nie wybiegać w przyszłość, tylko żyję tym co tu i teraz. A że zbliża się nasza rocznica ślubu to chciałbym zrobić niespodziankę i zabrać ją na romantyczny weekend. Przeglądając internet trafiłem na takie apartamenty https://www.super-apartamenty.pl/  Myślicie,że z takiego pobytu żona będzie zadowolona? Bo z tego co czytałem mają tam wszelkie udogodnienia a poza tym fajnie tak spędzić czas samemu i to w tak luksusowym miejscu

Offline

 

#27 2021-10-19 22:54:59

rucik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2021-03-08
Posty: 17
Punktów :   

Re: Plany na przyszłość

Ja to sobie myślę o biznesie. Nie będę jednak tak ciemna jak większość osób i zamierzam takie https://doradcafinansowy-trojmiasto.pl/faktoring/ prowadzić rozwiązania, jeśli klient będzie zalegał. Muszę wiedzieć, jak sobie w kryzysie radzić. Na pewno to rozumiecie, prawda?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl