Forum Młodzieży

Forum młodzieży na tematy różne :)


  • Index
  •  » Ogólne
  •  » Cechy wymarzonego partnera/partnerki :)

#1 2008-05-09 16:37:10

Szarik

Użytkownik

Skąd: Bielsko Biała
Zarejestrowany: 2008-05-07
Posty: 131
Punktów :   

Cechy wymarzonego partnera/partnerki :)

Wszyscy mówią ,że nikt nie jest idealny i książę z bajki nie istnieje. Chciałbym abyście wypisali tutaj cechy charakteru którymi obdarzony byłby wasz "księciunio/księżniczka" Popuśćcie wodze wyobraźni

Offline

 

#2 2008-05-09 16:44:49

Pawel

Administrator

2811666
Skąd: Bielsko-Biała
Zarejestrowany: 2008-05-01
Posty: 254
Punktów :   

Re: Cechy wymarzonego partnera/partnerki :)

Hehe Ciekawy temat: cech idealnej dziouchy? Żeby gotować umiała
A tak na poważnie musi mieć to "coś"- nie wiem co to ale musi to mieć
Powinna tyż mieć jako takie zainteresowania, bo większość (nie mówie że wszystkie) panien jakie znam sa puste jak kolorowa wydmuszka

Offline

 

#3 2008-05-09 22:13:18

Szarik

Użytkownik

Skąd: Bielsko Biała
Zarejestrowany: 2008-05-07
Posty: 131
Punktów :   

Re: Cechy wymarzonego partnera/partnerki :)

A według mnie wymarzona partnerka powinna być inteligentna i ciepła. Powinna umieć gotować i mieć podejście do dzieci Musi umieć słuchać i żartować Wygląd też nie jest bez znaczenia. Nie musi wyglądać jak miss ale chcę czuć się przy niej dobrze

Offline

 

#4 2008-05-09 22:47:36

Olcia93

Użytkownik

6380770
Skąd: Bielsko-Biała
Zarejestrowany: 2008-05-02
Posty: 197
Punktów :   

Re: Cechy wymarzonego partnera/partnerki :)

Wymarzony partner.. może nie powinnam się tutaj wypowiadać:P? Żartuje:). Musi być inteligentny.. czuły.. dowcipny.. spontaniczny.. romantyczny.. mieć to.. co by mnie przyciągało.. Nie da się tego opisać, bo po prostu.. tą cechę niektórzy tylko mają:]. Każdy ma wady i każdy jest inny. I szczerze.. nie chciałabym mieć idealnego faceta, bo.. zanudziłabym się na śmierć. Wszyscy ludzie są inni! I to jest wspaniałe:]!

Offline

 

#5 2008-05-09 23:49:01

 medoc11

Użytkownik

Skąd: jaworze
Zarejestrowany: 2008-05-06
Posty: 205
Punktów :   

Re: Cechy wymarzonego partnera/partnerki :)

e nie musze sie rozpisywac=D starczy powiedziec ola i to oddaje wszystko=D
ideal do zycia sie nie nadaje bo znudzilby sie. a ona jest bliska idealu ale ma swoje male lub wieksze wady co bardzo urozmaica nam zycie=D


XD

Offline

 

#6 2008-05-09 23:51:55

BlackAngelOfWar

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-09
Posty: 6
Punktów :   

Re: Cechy wymarzonego partnera/partnerki :)

HmMmM... Wymarzona partnerka ?? Każdy może marzyć, ale czy to ma sens?? Złudzisz sie pozorami lub marzeniami, które są nierealne ?? nie dla mnie takie marzenia. Jak będzie to będzie, narazie jeszcze nikt sie nie pojawil..... Jednakże wolałbym by pisało Cechy ,,Wyjątkowej" partnerki zamiast ,,Wymarzona"... W dzisiejszych czasach,gdyby spojrzeć dokładnie dookoła siebie ujrzałoby się... Kobietę o niebiańskiej urodzie.... Ale jeśli się żyje długo na tym świecie, dojdzie się do wniosku,że nie ma kobiety,której uroda mogłaby równać się z intelektem....

Offline

 
  • Index
  •  » Ogólne
  •  » Cechy wymarzonego partnera/partnerki :)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl